miesiączka która trwa 2 tygodnie :( pomóżcie !!

Pokrewne
 
miesiączka która trwa 2 tygodnie :( pomóżcie !!




daniela24 - Sob Lut 02, 2008 6:43 pm
hej dziewczyny !!
Mam problem...zaczęłam brać yasmin ..wzięłam prawidłowo 1 dnia okresu 1 tabletkę ... teraz ten okres trwa 2 tygodnie... cały czas przyjmuje normalnie tabletki... tylko już od jakiegoś tygodnia to krwawienie przekształciło się w brunatne plamienie i cały czas trwa. Czemu tak jest ...powiedzcie mi kochane bo mnie to martwi.





sylka27 - Sob Lut 02, 2008 7:00 pm
kochana to juz nie jest miesiaczka tak juz jest ze przez pierwsze opakowanie nawet cale mozesz plamic i nic w tym zlego takie plamienia moga sie nawet utrzymywac do 3 opakowania po 3 wszystko powinno ustapic a jezeli nie to nalezy skonsultowac sie z lekarzem w celu zmiany tabsow
ja sama biore M21 i przez 1,5 miesiaca plamilam teraz biore 3 opakowanie i jest dobrze
pozdrn i powodzenie



daniela24 - Sob Lut 02, 2008 7:04 pm
dzięki za odpowiedz :) przy czym ja brałam yasmin przez pół roku i miałam miesięczną przerwę i wczesniej jak zaczynałam brać to nie miałam takich problemów a teraz to się przestraszyłam dlatego zapytałam



xyz_a - Sob Lut 02, 2008 8:09 pm
Ja czesciowo z innej beczki, ale nie chcialam zakladac nowego tematu.

Czy mozliwe jest, ze przez okres brania 4 opakowan tabletek bylo wszystko dobrze, a teraz tabletki "pokazuja" swoje dzialania uboczne?





sylka27 - Sob Lut 02, 2008 8:17 pm

Czy mozliwe jest, ze przez okres brania 4 opakowan tabletek bylo wszystko dobrze, a teraz tabletki "pokazuja" swoje dzialania uboczne?

czasami sie tak zdarza i ja bym zasiegnela porady lekarza ale zastanawia mnie to ze na poczatku bylo dobrze a teraz cos zaczyna sie dzial
moze to tylko jakis jednorazowy "wyskok"
a jezeli nie to idz do lekarza bo moze sie okazac ze te tabletki nie trzymaja cyklu



xyz_a - Sob Lut 02, 2008 8:33 pm
Też tak stwierdziłam, ale najpierw chcialam wziac jeszcze kilka tabletek z nowego opakowania, teraz konczy mi sie przerwa, i zobaczyc co bedzie dalej...

Rownie dobrze moze to byc moj chorobliwy lek przed ciaza po ostatniej wpadce z tabsami i teraz wmawiam sobie, ze sa jakies efekty uboczne, a faktycznie nic sie nie dzieje...



emileczka - Sob Lut 02, 2008 9:17 pm
popieram sylke-zapytaj lekarza co tu jest nie tak :)
może spóźniłaś się z tabletką jakieś 3-4 godziny?moja siostra (również bierze yasmin) dostawała plamień przy właśnie takim,niby nic nie znaczącym spóźnieniu.teraz bierze codziennie dokładnie o tej samej porze i jest ok :) podobno ma bardzo mocne swoje hormony i dlatego wystarczy malutkie opóźnienie,żeby yasmin nie trzymał jej cyklu.



xyz_a - Sob Lut 02, 2008 10:34 pm
Od stycznia tabletki biore wyjatkowo punktualnie, mozna powiedziac, ze z dokladnoscia co do sekundy, wiec to nie jest raczej to...

Nie okreslilam sie do konca pisząc, że tabl. "pokazuja" mi swoje skutki uboczne. Nigdy nie plamilam w trakcie, nie mialam nudnosci, bolow glowy i tych wszystkic rzeczy wymienionych w ulotce jako skutki uboczne. A teraz odczuwam bóle glowy, cos jak nudnosci, ale to nawet za duze slowo, poprostu nie jest tak jak wczesniej:(

Nie wiem na ile to realne odczucia, a na ile psychika płata mi figle (w zeszlym miesiacu bralam escapelle- zwymiotowalam tabl., kt. sie wg lekarza wchlonela sie w calosci, ale dla swietego spokoju wzielam escapelle; w zwiazku z tym, ze zaczelam panikowac zrobilam tez test- negatywny i teraz ciagle sie boje, ze moze biore jakos nie tak tabletki, ze one nie dzialaja- co jest absurdem i nie wiem, czy mi sie teraz cos wydaje, np. te nudnosci, czy tak jest faktycznie. Choc jak o tym nie mysle wszystko jest ok.:))

Dzieki dziewczyny za pomoc- w poniedz. skonsultuje sie z lekarzem!

 
Copyright Š 2006 MySite. Designed by Web Page Templates